NR OFERTY:  742/2055/ODS, SPRZEDAŻ , Dom, 220 m 2
CHWALĘCICE

1 350 000 PLN

[6136 PLN/m2]

Parametry oferty

liczba odsłon: 25
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 1350000,-
rodzaj nieruchomości DOM
miejscowość CHWALĘCICE
pow. działki w m2 1187,00 m2
rok budowy 2008
okna DREWNIANE NOWY TYP
ilość pokoi 5
źródło c.w. PIEC GAZOWY
ogrzewanie C.O. WŁASNE
pow. użytkowa 220,00 m2
pow. użytkowa 220,00 m2
województwo LUBUSKIE
dodatkowe TARAS
przynależne GARAŻ, OGRÓDEK, TARAS

Kontakt

Zadbany dom w Chwalęcicach – komfort, technologia i natura w idealnych proporcjach

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 253 m², położonego na działce 1187m² w malowniczych Chwalęcicach (gmina Kłodawa).
To idealne miejsce dla rodziny, która ceni komfort, nowoczesność i spokój w otoczeniu zieleni – zaledwie kilka minut od Gorzowa Wlkp.

✨ Rozkład pomieszczeń:
Dom zaprojektowano z myślą o wygodnym życiu, rozkład powierzchni na parterze :
✅ przestronny salon z wyjściem na taras i ogród,
✅ kuchnia z jadalnią w nowoczesnej i klasycznej zabudowie,
✅ trzy sypialnie, w tym główna z garderobą ,
✅ dwie eleganckie łazienki,
✅ garderoba, pomieszczenie gospodarcze, pralnia, przedpokój,
✅ garaż 2 stanowiskowy o powierzchni 32,86m² z bramą automatyczną

Na poddaszu użytkowym do dyspozycji mieszkańców jest duży pokój rekreacyjny, łazienka i pomieszczenie pomocnicze :)

 Standard wykończenia i wyposażenie:
Wnętrza urządzone z dbałością o każdy detal – jasne, przestronne i gotowe do zamieszkania.
✅ podłogi: panele w sypialniach, gres i terakota w pozostałych pomieszczeniach,
✅ ściany szpachlowane i malowane,
✅ system alarmowy + monitoring,
✅ ogrzewanie gazowe, podłogowe w łazience, kuchni i jadalni, w sypialniach kaloryfery
✅ okna drewniane nowego typu
✅ rok budowy 2008, materiał suporeks +10 cm styropian
✅ dachówka ceramiczna