LICENCJONOWANE BIURO OBROTU NIERUCHOMOSCIAMI - BEZPIECZNE TRANSAKCJE

O firmie

“CAPITAL HOME Nieruchomości” to grupa profesjonalnych, licencjonowanych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Działamy na terenie województw: kujawsko – pomorskiego, lubuskiego oraz zachodniopomorskiego. Nasze biura zlokalizowane są w Bydgoszczy, Szczecinie oraz Gorzowie Wlkp.

Oferujemy kompleksową pomoc w realizacji wszelkich spraw związanych z Państwa transakcjami – od doradztwa ze strony naszych doświadczonych pracowników po kwestie formalno-prawne realizowane przez współpracujące z nami instytucje.

Naszym celem jest zapewnienie Państwu najwyższego bezpieczeństwa przy realizacji Państwa transakcji. Charakteryzuje nas wysoka jakość obsługi, uczciwość, profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki współpracy w ramach regionalnych Stowarzyszeń Pośredników Obrotu Nieruchomościami, gwarantujemy profesjonalną obsługę w każdym z Biur pod nazwą “CAPITAL HOME Nieruchomości”. Należymy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, które potwierdza najwyższą jakość naszych usług.

W swojej ofercie posiadamy standardowe usługi związane z kupnem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości. Usługi te łączymy z profesjonalną obsługą finansowania nabycia nieruchomości – nasi doradcy wskażą najdogodniejsze warunki sfinansowania nabycia nieruchomości. Spośród szerokiej gamy produktów kredytowych oraz inwestycyjnych, wybieramy i doradzamy te rozwiązania finansowania, które najbardziej odpowiadają Państwa potrzebom.

Aktualnie na stronie 744 ofert. Pozostałe oferty w biurze.
ZAWARTOŚĆ NOTATNIKA Brak ofert w notatniku
Ofera została dodana do notatnika