LICENCJONOWANE BIURO OBROTU NIERUCHOMOSCIAMI - BEZPIECZNE TRANSAKCJE

NR OFERTY:  66/2287/OOS, SPRZEDAŻ , Oferta komercyjna
DESZCZNO

1 900 000 PLN

[5429 PLN/m2]

Parametry oferty

liczba odsłon: 1197
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 1900000,-
rodzaj nieruchomości OBIEKT
miejscowość DESZCZNO
pow. działki w m2 5,00 m2
piętro I
źródło c.w. INNE,PIEC ELEKTRYCZNY
ogrzewanie C.O. WĘGLOWE
powierzchnia całkowita 350,00 m2

Kontakt

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości, która jest doskonałą ofertą inwestycyjno-biznesową z stale działającą działalnością rolno-produkcyjną przynoszącą stały dochód. Przedmiotem sprzedaży jest 5 hektarowa działka rolno-budowlana na której znajdują się:

- dwa budynki mieszkalne (wolnostojący dom) o łącznej powierzchni 350 m2, składający się z 5 pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki oraz
parterowy budynek mieszkalny o powierzchni 120 m.kw., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, oranżerii,
- wolnostojący dwustanowiskowy garaż z kanałem o powierzchni ok 46m2
- warsztat z trzema stanowiskami o powierzchni ok. 44m2
- budynek socjalny
- dwa magazyny o łącznej powierzchni 400 m2
- kurnik o powierzchni 620 m2
- wiaty produkcyjne o łącznej powierzchni ok. 3500 m2.

Wszystkie budynki w bardzo dobrym stanie wraz z niezbędnym sprzętem rolno-hodowlanym. Zostały odremontowane.

Obecnie na terenie działki, prowadzona jest działalność rolno-produkcyjna o charakterze hodowlanym. Obecny właściciel prowadzi hodowle gęsi na eksport. Obecne umowy z importerami, gwarantują min. wynagrodzenie, które jest określone w umowach (więcej informacji na prezentacji). Możliwości hodowlane działki przewidują hodowle gęsie do 30 000 sztuk. Jest to gospodarstwo o charakterze specjalistycznym, które zostało wyróżnione w 2017 roku nagrodą w konkursie 'Bezpieczne Gospodarstwo Rolne' organizowanym przez KRUS.

Gospodarstwo do tej pory nie korzystało z funduszy Unijnych. Przyszły nabywca ma możliwość ubiegania się o dofinansowania z Unii Europejskiej

Nieruchomość ma również spore walory adaptacyjne, dzięki rozwiniętej infrastrukturze możliwe jest przekształcenie działalności z hodowlanej na np. agroturystyczną, przemysłową czy magazynową.

Nie należy zapominać o kolejnych walorach nieruchomości. Na działce znajduje się wolnostojący dom, który w 2017 roku przeszedł generalny remont obejmujący zarówno elewacje zewnętrzną jak i wnętrze. Wymieniono wszystkie instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, która gwarantuje cisze, spokój oraz obcowanie z naturą, a także szybki dojazd do Gorzowa Wielkopolskiego (15 min).

Media: woda, prąd, gaz, szambo. W najbliższej przyszłości gmina planuje rozbudowę kanalizacji. Ogrzewanie zapewnia piec na węgiel. Ciepła woda z przepływomierzy.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest to, że jest to prężnie działająca działalność, która przynosi stały i pewny dochód. Właściciel ma podpisane umowy z kontrahentami z Polski jak i Niemiec, które gwarantują minimalny dochód. Wcześniej na terenie działki pracowało 4-5 pracowników. Warto również zwrócić uwagę na lokalizacje, która zapewnia szybki dojazd do Gorzowa Wielkopolskiego.

OFERTA GODNA UWAGI I POLECENIA! ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!NAJLEPSI EKSPERCI KREDYTOWI !!!
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI - OFERTA 25 BANKÓW.


Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Aktualnie na stronie 671 ofert. Pozostałe oferty w biurze.
ZAWARTOŚĆ NOTATNIKA Brak ofert w notatniku
Ofera została dodana do notatnika