LICENCJONOWANE BIURO OBROTU NIERUCHOMOSCIAMI - BEZPIECZNE TRANSAKCJE

NR OFERTY:  6216/2248/OMS, SPRZEDAŻ , Mieszkanie , pow. 48 m 2
GORZÓW WIELKOPOLSKI ŚRÓDMIEŚCIE

265 000 PLN

[5575 PLN/m2]

Parametry oferty

liczba odsłon: 34
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 265000,-
rodzaj nieruchomości MIESZKANIE
miejscowość GORZÓW WIELKOPOLSKI
piętro I
ilość pięter w budynku 1909
rodzaj budynku KAMIENICA
ilość pokoi 2
źródło c.w. PIEC ELEKTRYCZNY
ogrzewanie C.O. ELEKTRYCZNE
powierzchnia całkowita 47,53 m2
województwo LUBUSKIE

Kontakt

Poszukujesz wyjątkowego mieszkania z duszą w kamienicy? Ta oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Prezentujemy zadbany dwupokojowy lokal o powierzchni 47,53 m² położony na pierwszym piętrze w tylnej części kamienicy (oficyna) przy ulicy Armii Polskiej w Gorzowie Wielkopolskim.
 
Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, został zbudowany z cegły i jest ocieplony, co zapewnia odpowiedni komfort cieplny przez cały rok. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone jest domofonem. Na każdej kondygnacji znajduje się tylko jeden lokal, co gwarantuje spokój i prywatność. Mieszkanie ogrzewane jest elektrycznie (panel grzewczy na podczerwień) lub za pomocą tradycyjnego pieca kaflowego, a ciepła woda dostarczana jest z bojlera elektrycznego.
 
Lokal jest jednostronny i składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Jeden z pokoi jest przechodni. Do mieszkania przynależy piwnica, co stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania. Ściany zostały szpachlowane, a na podłogach znajdują się panele oraz płytki terakotowe. Okna są plastikowe i wyposażone w rolety zewnętrzne, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i komfort. Drzwi zewnętrzne są podwójne, co również stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Instalacja elektryczna miedziana.
 
W cenie mieszkania pozostają meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD, w tym zmywarka oraz kuchenka gazowa. 
 
Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Okolica jest spokojna, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się park oraz tereny zieleni miejskiej, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.
 
Czynsz z funduszem remontowym wynosi jedynie 320 zł, co jest dodatkowym atutem tej oferty. Warto również zaznaczyć, że przekazanie lokalu może nastąpić bardzo szybko.
 
Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na prezentację i przekonać się, że to mieszkanie jest idealnym miejscem dla Ciebie!
NAJLEPSI EKSPERCI KREDYTOWI !!!
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI - OFERTA 25 BANKÓW.

Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 21 lutego 2019 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem stosowania rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
dyrektywy 95/46/WE.
Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Aktualnie na stronie 726 ofert. Pozostałe oferty w biurze.
ZAWARTOŚĆ NOTATNIKA Brak ofert w notatniku
Ofera została dodana do notatnika