NR OFERTY:  534/8967/ODS, SPRZEDAŻ , Dom, 207 m 2
GORZÓW WIELKOPOLSKI ZAKANALE

2 190 000 PLN

[10588 PLN/m2]

Parametry oferty

liczba odsłon: 8
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 2190000,-
rodzaj nieruchomości DOM
miejscowość GORZÓW WIELKOPOLSKI
pow. działki w m2 1597,00 m2
rok budowy 2016
okna PCV
ilość pokoi 7
źródło c.w. PIEC GAZOWY
ogrzewanie C.O. GAZOWE,C.O. WŁASNE
pow. użytkowa 206,84 m2
pow. użytkowa 206,84 m2
województwo LUBUSKIE
przynależne GARAŻ

Kontakt

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy, wolno stojący dom w Gorzowie Wlkp. Obręb Zakanale,
położony na działce o pow. ok. 16 arów, przy drodze miejskiej, asfaltowej.
Dostępna komunikacja MZK, sklepy.
10 minut do Centrum.

Dom wybudowany w 2016r. wg projektu Miłosna DM-6429 z użytkowym poddaszem.
Materiał budowy to ytong, ocieplony 20cm styropianem, dach kryty dachówką ceramiczną,
poddasze ocieplenie pianą PUR.

Parter to 154m2, na które składa się:
otwarta część dzienna kuchnia, salon z wyjściem na ogród - ok 50m2,
oraz 2 sypialnie,
duża 10m2 łazienka z wanną, prysznicem, bidetem,
garderoba/pralnia,
garaż w bryle budynku 21,5m2.

Poddasze to ok 55m2, gdzie znajdziemy:
4 sypialnie,
łazienkę z wanną,
stryszek.

Kuchnia wyposażona w sprzęty Siemens (lodówko zamrażarka, zmywarka, okap, piekarnik z funk. mikrofali, kawiarka).
W pralni pralka i suszarka. Całość w doskonałej kondycji. Wygodny odkurzacz centralny
Drewniane schody na piętro, nie zabierają przestrzeni.

Wykończenie w dobrym standardzie, całość w jasnych przyjaznych kolorach, wiele zabudowy stałej.
W cenie może pozostać całość wyposażenia i umeblowania.
Dla wygody mieszkańców klimatyzacja w części dziennej i każdym pokoju na poddaszu.

Działka w pełni ogrodzona, zagospodarowana.

Nasadzenia wieloletnie, z naciskiem, aby nie angażowały wiele czasu do ich obsługi.
Wiele egzotycznych roślin, które nadają indywidualnego charakteru i pozwalają nam się czuć w ogrodzie, jak na wakacjach.