LICENCJONOWANE BIURO OBROTU NIERUCHOMOSCIAMI - BEZPIECZNE TRANSAKCJE

NR OFERTY:  36/2055/OOS, SPRZEDAŻ , Oferta komercyjna
LIPKI WIELKIE

789 000 PLN

[635 PLN/m2]

Parametry oferty

liczba odsłon: 92
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 789000,-
rodzaj nieruchomości OBIEKT
miejscowość LIPKI WIELKIE
pow. działki w m2 9200,00 m2
źródło c.w. INNE
ogrzewanie INNE
powierzchnia całkowita 1242,00 m2

Kontakt

NIERUCHOMOŚC KOMERCYJNA- MAGAZYN.



Jeśli szukasz idealnego miejsca na prowadzenie działalności gospodarczej, zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży obiektu komercyjnego w miejscowości Lipki Wielkie, gmina Santok, powiat gorzowski.

Gmina Santok od zachodu przylega bezpośrednio do miasta Gorzowa Wlkp. w odległości - 12 km, od przejścia granicznego w Słubicach - 60 km, w Świecku - 64 km. Odległość do najbliższej trasy międzynarodowej Świnoujście - Jakuszyce - 15 km, do Berlina -126 km.


W sprzedaży zespół budynków usługowo-magazynowych o łącznej powierzchni ok. 1240 mkw., usadowionych na działce o powierzchni 9200 mkw. Obiekt położony jest przy głównej drodze, co zapewnia doskonałą widoczność i dostępność. Dojazd do nieruchomości jest łatwy i wygodny dzięki asfaltowej drodze. Na działce znajdują się również media takie jak woda i kanalizacja, prąd jest w drodze.



Nieruchomość nadaje się do różnych rodzajów działalności, takich jak produkcja, magazynowanie, handel, usługi czy logistyka. Możesz ją zaadaptować do swoich potrzeb i wymagań, a także rozbudować lub przebudować w przyszłości.

Działka oferuje dużo przestrzeni i możliwości aranżacyjnych.



Nie zwlekaj i skorzystaj z tej wyjątkowej oferty już dziś! To wyjątkowa okazja, aby zainwestować w nieruchomość o wysokim potencjale i atrakcyjnej lokalizacji.




NAJLEPSI EKSPERCI KREDYTOWI !!!
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI - OFERTA 25 BANKÓW.

Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 21 lutego 2019 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem stosowania rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
dyrektywy 95/46/WE.
Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Aktualnie na stronie 722 ofert. Pozostałe oferty w biurze.
ZAWARTOŚĆ NOTATNIKA Brak ofert w notatniku
Ofera została dodana do notatnika