NR OFERTY:  3023/3070/OMS, SPRZEDAŻ , Mieszkanie , pow. 67 m 2
GORZÓW WIELKOPOLSKI GÓRCZYN

595 000 PLN

[8881 PLN/m2]

Parametry oferty

liczba odsłon: 7
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 595000,-
rodzaj nieruchomości MIESZKANIE
miejscowość GORZÓW WIELKOPOLSKI
piętro parter
ilość pięter w budynku 5
rodzaj budynku NISKI BLOK
rok budowy 2018
okna PCV
ilość pokoi 3
źródło c.w. SIEĆ MIEJSKA
ogrzewanie C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
powierzchnia całkowita 67,00 m2
województwo LUBUSKIE

Kontakt

LOKALIZACJA

Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na popularnym i nowoczesnym osiedlu Górczyn. To jedna z najbardziej rozwiniętych części miasta, oferująca pełną infrastrukturę niezbędną do komfortowego życia.

W pobliżu znajdują się liczne sklepy, centra handlowe oraz punkty usługowe, m.in. Galeria Manhattan, Castorama, Lidl czy Komfort. W okolicy dostępne są również szkoły, przedszkola oraz przystanki komunikacji miejskiej MZK. Dodatkowym atutem są tereny zielone – Park Górczyński oraz Park Kopernika, które stanowią idealne miejsce do spacerów i wypoczynku.

BUDYNEK

Mieszkanie usytuowane jest na parterze w pięciokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym wyposażonym w windę.

Budynek jest zadbany i monitorowany, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Przy wejściu do budynku zamontowano domofon. Tuż przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

Funkcjonalny układ mieszkania o powierzchni 67 m² obejmuje:

Przestronny salon połączony z kuchnią oraz wydzieloną strefą jadalnianą,
Dwie ustawne sypialnie,
Łazienkę z WC,
Przedpokój.

Dodatkowo do mieszkania przynależą dwa balkony oraz piwnica.

Układ pomieszczeń jest bardzo komfortowy i praktyczny, zapewniając wygodę codziennego użytkowania zarówno rodzinie, jak i osobom poszukującym przestronnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji.

STANDARD WYKOŃCZENIA

Mieszkanie czyste, zadbane i gotowe do natychmiastowego zamieszkania.