NR OFERTY:  3021/3070/OMS, SPRZEDAŻ , Mieszkanie , pow. 60 m 2
GORZÓW WIELKOPOLSKI OS. STASZICA

385 000 PLN

[6471 PLN/m2]

Parametry oferty

liczba odsłon: 5
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 385000,-
rodzaj nieruchomości MIESZKANIE
miejscowość GORZÓW WIELKOPOLSKI
piętro V
ilość pięter w budynku 10
rodzaj budynku WIEŻOWIEC
rok budowy 1980
okna PCV
ilość pokoi 3
źródło c.w. SIEĆ MIEJSKA
ogrzewanie C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
powierzchnia całkowita 59,50 m2
województwo LUBUSKIE

Kontakt

LOKALIZACJA

Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzów Wielkopolski na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Staszica. To jedna z bardziej rozwiniętych części miasta, oferująca pełną infrastrukturę niezbędną do komfortowego życia.

W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz przystanki komunikacji miejskiej. Lokalizacja zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum miasta, co czyni ją atrakcyjną zarówno dla rodzin, jak i inwestorów.

BUDYNEK

Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku wielorodzinnym wyposażonym w windę.

Klatka schodowa jest zadbana, a kameralny układ jedynie dwa mieszkań na piętrze zapewnia większy komfort oraz poczucie prywatności dla mieszkańców.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

Funkcjonalny układ mieszkania o powierzchni 59,50 m² obejmuje:

Przestronny salon z wyjściem na balkon,
Dwie ustawne sypialnie,
Osobną kuchnię,
Łazienkę,
Osobne WC,
Przedpokój.

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Układ pomieszczeń jest bardzo praktyczny i daje duże możliwości aranżacyjne, zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję.

STANDARD WYKOŃCZENIA

Mieszkanie jest zadbane, jasne i bardzo dobrze doświetlone. Duże okna oraz ekspozycja zapewniają naturalne światło przez większą część dnia, a widok na tereny zielone dodatkowo podnosi komfort życia. To doskonała propozycja dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji w dobrej lokalizacji.

MEDIA I OPŁATY

Ogrzewanie z sieci miejskiej,