NR OFERTY:  3017/3070/OMS, SPRZEDAŻ , Mieszkanie , pow. 59 m 2
GORZÓW WIELKOPOLSKI GÓRCZYN

589 000 PLN

[10022 PLN/m2]

Parametry oferty

liczba odsłon: 9
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 589000,-
rodzaj nieruchomości MIESZKANIE
miejscowość GORZÓW WIELKOPOLSKI
piętro II
ilość pięter w budynku 3
rodzaj budynku NISKI BLOK
rok budowy 2010
okna PCV
ilość pokoi 3
źródło c.w. SIEĆ MIEJSKA
ogrzewanie C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
powierzchnia całkowita 58,77 m2
województwo LUBUSKIE

Kontakt

LOKALIZACJA

Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzów Wielkopolski. Lokalizacja wyróżnia się doskonałą infrastrukturą w pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz przystanki komunikacji miejskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę życia codziennego oraz szybki dostęp do centrum miasta.

BUDYNEK

Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku mieszkalnym z 2010 roku. Kameralna zabudowa jedynie 3 mieszkania na piętrze zapewnia mieszkańcom komfort i poczucie prywatności.

Budynek jest zadbany i nowoczesny, a jego standard odpowiada współczesnym oczekiwaniom mieszkańców. Istnieje możliwość dokupienia garażu znajdującego się w bryle budynku.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

Przemyślany i funkcjonalny układ mieszkania o powierzchni 58,77 m² obejmuje:

Przestronny salon z wyjściem na duży balkon,
Otwartą kuchnię z wydzieloną częścią jadalnianą,
Dwie ustawne sypialnie,
Łazienkę z WC,
Przedpokój.

Układ mieszkania zapewnia komfort codziennego użytkowania i sprawdzi się zarówno dla rodziny, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem.

STANDARD WYKOŃCZENIA

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale oraz funkcjonalność.

Wnętrze jest jasne, słoneczne i bardzo dobrze doświetlone, co znacząco wpływa na komfort codziennego życia. Duży salon oraz przestronny balkon tworzą idealną przestrzeń do wypoczynku.

W lokalu zastosowano zabudowy stolarskie wykonane na wymiar, w tym szafy typu Komandor. Kuchnia w pełni zabudowana, funkcjonalna i estetyczna, wyposażona również w okno, co jest dużym atutem.