LICENCJONOWANE BIURO OBROTU NIERUCHOMOSCIAMI - BEZPIECZNE TRANSAKCJE

NR OFERTY:  478/2248/ODS, SPRZEDAŻ , Dom, 136 m 2
LUBISZYN

120 000 PLN

[880 PLN/m2]

Parametry oferty

liczba odsłon: 524
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 120000,-
rodzaj nieruchomości DOM
miejscowość LUBISZYN
pow. działki w m2 5700,00 m2
rok budowy 1930
ilość pokoi 3
źródło c.w. BOJLER
ogrzewanie PALIWO STAŁE
pow. użytkowa 136,40 m2
pow. użytkowa 136,40 m2
województwo LUBUSKIE

Kontakt

 • Jacek Ilnicki
  ul. Sikorskiego 100/7
  (pierwsze piętro)
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  Tel. kom.: 509-411-414
  Tel./Fax: 95 751-11-49
  jacek.ilnicki@capitalhome.pl
 • Ewa Ilnicka
  ul. Sikorskiego 100/7
  (pierwsze piętro)
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  Tel. kom.: 601-947-282
  Tel./Fax: 95 751-11-49
  ewa.ilnicka@capitalhome.pl
Oferta bezpośrednia – prowizję biura pokrywa sprzedający.

Twój dom czeka na Ciebie zaledwie dwadzieścia minut samochodem od Gorzowa Wlkp. Nie znajdziesz się w głuszy, lecz w centrum wsi, mimo że spokój Pojezierza Południowopomorskiego będzie otaczać Twoje nowe miejsce zamieszkania. Położona na Równinie Gorzowskiej, wieś gminna Lubiszyn to idealne rozwiązanie dla ceniących sobie spokój, naturę, ale też bliskie sąsiedztwo dużego miasta.

Lubiszyn ma wyjątkową historię, choć został założony dopiero na początku XVIII wieku jako osada przyfabryczna przy hucie szkła, która funkcjonowała do 1785 roku. Dzięki przemysłowi we wsi powstały folwark, karczma, smolarnia i kuźnia. Nazwa miejscowości, Ludwigsruh („spokój Ludwika”), wywodzi się od imienia ostatniego właściciela huty - Johanna George’a Ludwiga Zimmermanna (1739-1810). W 1857 roku wzniesiono kościół neogotycki z czerwonej cegły drobnego formatu. Świątynia stała się rzymskokatolicką w 1945 roku i obecnie pełni funkcje kościoła parafialnego. To właśnie w Lubiszynie w czasie drugiej wojny światowej mieścił się obóz jeniecki – oddział roboczy jeńców francuskich. Po wojnie wieś została włączona do Polski. Nazwę spolszczono do postaci neologizmu dzierżawczego, który oznacza własność Lubisza.

Ale nie tylko historia wyróżnia tę miejscowość na tle innych. Także warunki naturalne, które odnajdziesz szybko w postaci pomników i rezerwatów przyrody, obfitości flory i fauny, wreszcie popularnego jeziora Marwicko. Na jeden z pomników przyrody, wysoki na prawie 30 metrów grochodrzew biały o obwodzie ponad 320 cm, natkniesz się tuż przy posesji, którą dzisiaj przedstawiamy w naszej ofercie! Dodatkowo, mimo że w centrum wsi, nieruchomość nie jest położona przy ulicy przelotowej, lecz w spokojnej, umożliwiającej oddech po stresującym dniu w pracy, okolicy.

Nie zwlekaj! Przyjrzyj się szczegółom!

Przedwojenny, parterowy, dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136,4 m2 składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, wiatrołapu, kotłowni i dwóch pomieszczeń gospodarczych. Działka ma powierzchnię 5700 m2.

Okna w domu są drewniane. Ogrzewanie domu centralne z pieca na paliwo stałe. Ciepła woda z bojlera. Ujęcie wody oraz kanalizacja są miejskie.

Prawie do samej posesji prowadzi asfaltowa droga dojazdowa. Nieopodal znajduje się urząd gminy, poczta, szkoła podstawowa. Ponadto, w miejscowości funkcjonują przedszkole i biblioteka, dzięki czemu dostęp do edukacji i kultury masz na wyciągnięcie ręki. Zakupy można swobodnie zrobić w pobliskim sklepie o charakterze supermarketu („Chata Polska”), a transakcje bankowe przeprowadzić w lokalnym banku. Tylko kilka minut od Twojego domu dzieli Cię do przystanku autobusowego PKS.

Okolice Lubiszyna znane są z terenów łowieckich. We wsi działa m.in. strzelnica myśliwska. Twoje dzieci możesz zapisać do klubu sportowego Unia Lubiszyn-Tarnów.

Zastanów się – czy warto jeszcze czekać? Ten dom może stać się Twoim gniazdem za niewygórowaną kwotę. Pospiesz się! Rzadko zdarzają się podobne okazje!

Historyczna dusza, wytchnienie, natura i szybkie skomunikowanie z miastem wojewódzkim. O czym jeszcze marzyć? Zgłoś się do naszego biura już dzisiaj!

Kupując tą nieruchomości nie zapłacisz prowizji dla biura nieruchomości!NAJLEPSI EKSPERCI KREDYTOWI !!!
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI - OFERTA 25 BANKÓW.


Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Aktualnie na stronie 1091 ofert. Pozostałe oferty w biurze.
ZAWARTOŚĆ NOTATNIKA Brak ofert w notatniku
Ofera została dodana do notatnika