LICENCJONOWANE BIURO OBROTU NIERUCHOMOSCIAMI - BEZPIECZNE TRANSAKCJE

NR OFERTY:  468/2248/ODS, SPRZEDAŻ , Dom, 280 m 2
GORZÓW WIELKOPOLSKI MAŁYSZYN MAŁY

950 000 PLN

[3396 PLN/m2]

Parametry oferty

liczba odsłon: 645
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 950000,-
rodzaj nieruchomości DOM
miejscowość GORZÓW WIELKOPOLSKI
pow. działki w m2 5160,00 m2
rok budowy 1999
ilość pokoi 8
źródło c.w. PIEC GAZOWY
ogrzewanie C.O. GAZOWE
pow. użytkowa 279,76 m2
pow. użytkowa 279,76 m2
województwo LUBUSKIE
przynależne GARAŻ

Kontakt

 • Jacek Ilnicki
  ul. Sikorskiego 100/7
  (pierwsze piętro)
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  Tel. kom.: 509-411-414
  Tel./Fax: 95 751-11-49
  jacek.ilnicki@capitalhome.pl
 • Ewa Ilnicka
  ul. Sikorskiego 100/7
  (pierwsze piętro)
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  Tel. kom.: 601-947-282
  Tel./Fax: 95 751-11-49
  ewa.ilnicka@capitalhome.pl
oferta bezpośrednia – prowizję biura nieruchomości pokrywa sprzedający

Dwa domy przy ulicy Pyrzyckiej w Gorzowie Wielkopolskim!

Z czym kojarzy Ci się ulica Pyrzycka? Wszyscy gorzowianie wiedzą, że Pyrzyce są zapowiedzią odpoczynku nad Bałtykiem, gdy mknie się drogą wprost na wybrzeże! Pyrzycka jest wylotową trasą na Szczecin, a dzięki zmodernizowanej nawierzchni to właśnie stąd dostaniesz się w mig do centrum naszej aglomeracji. Jednocześnie zacisze jest spokojne i zapewnia oddech po wytężonym dniu w pracy.

Małyszyn Mały to dzielnica, która mieści się w zachodniej części Małyszyna za gorzowską podstrefą ekonomiczną, przed Baczyną w gminie Lubiszyn. Zabudowa jednorodzinna w pobliżu unikalnych lasów gminy Kłodawa wpływa na coraz większy rozwój okolicy, którą chętnie wybierają na przestrzeń życiową mieszkańcy Gorzowa.

W kwartale rozwijają się usługi, prężnie działa gorzowska strefa ekonomiczna, nieopodal znajduje się największe w mieście centrum handlowe. To tutaj zapuść korzenie, aby w przyszłości nie żałować zmarnowanej szansy!

Dzisiejsza okazja jest naprawdę niepowtarzalna! Oferujemy dwa, parterowe budynki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 139,88 m2 każdy, wybudowane w 1999 roku. Wysokostandardowe domy znajdują się na ogrodzonej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 5.160 m2. Do posesji, do której prowadzi asfaltowa droga dojazdowa, przynależy wolnostojący garaż z dwoma miejscami postojowymi.

W każdym budynku znajdują się po cztery pokoje. Łazienki i toalety są osobne. W salonach znajdują się efektowne kominki – jeden marmurowy, drugi z marmurowymi elementami wykończeniowymi. Kuchnie są rozplanowane tak, żeby cała rodzina mogła w nich spędzić miłe, obiadowe chwile. Sypialnie gwarantują prywatność i nieskrępowanie.

Dachy budynków zostały pokryte dachówką cementową. Elewację ocieplono styropianem i pokryto tynkiem mineralnym. Okna są plastikowe. Wewnątrz ściany pokryto regipsami, a podłogi – panelami i terakotą. Ujęcie wody jest miejskie. Ścieki odprowadzane są do szamba, ale bez problemu można się podłączyć do miejskiej sieci kanalizacji sanitarnej, która przebiega w drodze dojazdowej do nieruchomości . Ogrzewanie jest gazowe. Również ciepła woda jest zasilana z pieca gazowego.

Wielkość uroczo zaprojektowanej działki (5.160 m2) sprawia, że istnieje możliwość jej podziału na kilka części. Przy parcelacji na dwie działki właściciel zyskuje możliwość usytuowania każdego budynku na oddzielnej części. Wówczas dom z garażem byłby położony na działce o powierzchni około 1.280 m2, zaś budynek bez garażu na działce o powierzchni około 3.200 m2. Przy podziale działki na trzy lub cztery części dodatkowo można wydzielić jedną niezabudowaną działkę budowlaną o powierzchni około 1.920 m2 lub dwie niezabudowane działki budowlane o powierzchni około 960 m2 każda.

Takie rozwiązanie umożliwia ewentualną sprzedaż fragmentów posiadłości, gdy właściciel nie ma potrzeby gospodarowania na większym terenie.

Zastanawiasz się jeszcze, widząc unikatowość tej oferty? Pospiesz się, bo to szansa jedna na milion! Za niewygórowaną kwotę zyskujesz możliwość zakupu stylowych domów z klasą w jednej z ciekawszych dzielnic. Więcej: fakultatywnie możesz podzielić parcele i zyskać na tej inwestycji! Skontaktuj się z naszym doradcą, aby dopytać o szczegóły jeśli chcesz aby życie Twoje oraz Twojej rodziny nabrało nowych barw i wreszcie stało się pełnowartościowe!

Kupując tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji dla biura nieruchomości!NAJLEPSI EKSPERCI KREDYTOWI !!!
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI - OFERTA 25 BANKÓW.


Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Aktualnie na stronie 1091 ofert. Pozostałe oferty w biurze.
ZAWARTOŚĆ NOTATNIKA Brak ofert w notatniku
Ofera została dodana do notatnika