LICENCJONOWANE BIURO OBROTU NIERUCHOMOSCIAMI - BEZPIECZNE TRANSAKCJE

NR OFERTY:  463/2248/ODS, SPRZEDAŻ , Dom, 109 m 2
DREZDENKO

329 000 PLN

[3016 PLN/m2]

Parametry oferty

liczba odsłon: 95
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 329000,-
rodzaj nieruchomości DOM
miejscowość DREZDENKO
pow. działki w m2 855,00 m2
rok budowy 1940
ilość pokoi 4
źródło c.w. PIEC GAZOWY
ogrzewanie C.O. GAZOWE,C.O. WĘGLOWE
pow. użytkowa 109,10 m2
pow. użytkowa 109,10 m2
województwo LUBUSKIE
przynależne PIWNICA, GARAŻ

Kontakt

 • Paulina Komarnicka
  ul. Sikorskiego 100/7
  (pierwsze piętro)
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  Tel. kom.: 506-079-877
  Tel./Fax: 95 751-11-49
  paulina.komarnicka@capitalhome.pl
 • Ewa Ilnicka
  ul. Sikorskiego 100/7
  (pierwsze piętro)
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  Tel. kom.: 601-947-282
  Tel./Fax: 95 751-11-49
  ewa.ilnicka@capitalhome.pl
OFERTA BEZPOŚREDNIA !!! – PROWIZJĘ POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!!

Lokalizacja w sam raz dla kogoś, kto ceni przestrzeń i uroki prowincji! Dzisiejsza oferta to własnościowy dom, typu bliźniak, z 1940 roku, w którym w latach 2005-2010 dokonano generalnego remontu.

Położone 40 km od Gorzowa Wlkp. Drezdenko to kolejny oryginalny punkt na mapie województwa lubuskiego. Nie dość, że miasto znajduje się w zielonym pasie naturalnym, to jeszcze zachwyca układem urbanistycznym i przyciąga bogatą historią. Niewielkie, ponad 10-tysięczne Drezdenko leży nad Notecią, na pograniczu Pojezierza Wielkopolskiego i Pomorskiego. Historia sięga początków państwa polskiego, gdy miasto pełniło funkcję grodu granicznego. Z barwnych dziejów pozostało szereg interesujących zabytków, które wpisane są na listę Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Zaliczają się do nich m.in.: układ urbanistyczny miasta, neogotyckie kościoły, ratusz, spichrz szachulcowy, czy oryginalne domy.

Drezdenko urzeka również przyrodą, bogactwem flory i fauny, usytuowaniem na pograniczu dwóch krain, tj. Wielkopolski i Pomorza. Noteć tworzy zakola na terenie gminy, przez obszar której rozciągają się pola i łąki. 75% całego terenu zajmują lasy, obfitujące w sezonowe owoce leśne i grzyby. Niepodważalne uroki okolicy przyciągają od lat rzesze turystów, którzy chętnie korzystają z dobrodziejstw drezdeneckich.

Oferowany przez nas poniemiecki dom o powierzchni 109,1 m2 znajduje się w dzielnicy Radowo i jest położony na działce o powierzchni 855 m2. Podczas wspomnianego wcześniej generalnego remontu przeprowadzono gruntowne prace, obejmujące wykonanie nowego pokrycia dachowego dachówką zakładkową Brass, ocieplenie nieruchomości styropianem o grubości 10 cm i wykonanie nowej elewacji – nałożenie tynku żywicznego i płytek elewacyjnych. Ponadto, zamontowano nowe okna pcv, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Wykonano także nową instalację elektryczną (instalacja trójfazowa) oraz instalację c.o., na którą składają się instalacja miedziana, grzejniki panelowe, piec gazowy i piec na paliwo stałe. Podczas prac remontowych wykonano nowe tynki wewnętrzne z regipsów, jak również podłogi, tj. panele i terakotę. W łazience zamontowano nowe urządzenia sanitarne oraz obłożono ściany płytkami glazurowymi. Obok prac ściśle związanych z nieruchomością, zagospodarowano jednocześnie ogród.

Dom ma powierzchnię użytkową 109,1m2. Na jego parterze o powierzchni użytkowej 61,9m2 znajdują się salon, kuchnia, łazienka, pralnia i wiatrołap. Na poddaszu o powierzchni użytkowej 25m2 znajdują się dwa pokoje. Nad poddaszem wygospodarowano jeszcze jeden pokój o powierzchni podłóg 14,9m2. W budynku znajduje się jeszcze piwnica o powierzchni użytkowej 19,2m2.

Okna pcv i częściowo drewniane są wyposażone w rolety. Widok z okien rozpościera się na gustownie zagospodarowany ogród, w którym – obok altanki – znajduje się 2-postojowy garaż z pomieszczeniem blaszanym. Teren posesji jest ogrodzony.

Co ważne, koszty eksploatacji są bardzo ekonomiczne, ponieważ nieruchomość jest wyposażona w c.o. tradycyjne i gazowe. Według obliczeń właścicieli, opał, wystarczający do ogrzania domu, to zaledwie 2 tony węgla! Ponadto, woda pochodzi z ujęcia miejskiego, a kanalizacja również jest odprowadzona do ścieków miejskich. Droga dojazdowa do posesji jest gruntowa (275m).

W cenę nieruchomości wliczono meble kuchenne wraz AGD (zmywarka, kuchenka), oprócz lodówki. Ponadto, meble w salonie i wyposażenie ogrodowe. Już dzisiaj możesz stać się właścicielem tej nietuzinkowej nieruchomości. Nie zwlekaj, pomyśl, ile zyskasz, kupując ten dom, prosto z Twoich snów o spokoju i nadziei na lepsze jutro!

Zadzwoń koniecznie i umów się na prezentację! Zakup tej nieruchomości za naszym pośrednictwem nie jest obciążony prowizją a nasi klienci są objęci pełną opieką prawną, doradcy kredytowego i rzeczoznawcy majątkowego.NAJLEPSI EKSPERCI KREDYTOWI !!!
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI - OFERTA 25 BANKÓW.


Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Aktualnie na stronie 1411 ofert. Pozostałe oferty w biurze.
ZAWARTOŚĆ NOTATNIKA Brak ofert w notatniku
Ofera została dodana do notatnika