LICENCJONOWANE BIURO OBROTU NIERUCHOMOSCIAMI - BEZPIECZNE TRANSAKCJE

NR OFERTY:  457/2248/ODS, SPRZEDAŻ , Dom, 108 m 2
LUBISZYN

180 000 PLN

[1662 PLN/m2]

Parametry oferty

liczba odsłon: 319
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 180000,-
rodzaj nieruchomości DOM
miejscowość LUBISZYN
pow. działki w m2 1200,00 m2
rok budowy 1930
ilość pokoi 4
źródło c.w. PALIWA STAŁE
ogrzewanie PALIWO STAŁE
pow. użytkowa 108,30 m2
pow. użytkowa 108,30 m2
województwo LUBUSKIE
przynależne PIWNICA, GARAŻ

Kontakt

 • Paulina Komarnicka
  ul. Sikorskiego 100/7
  (pierwsze piętro)
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  Tel. kom.: 506-079-877
  Tel./Fax: 95 751-11-49
  paulina.komarnicka@capitalhome.pl
 • Ewa Ilnicka
  ul. Sikorskiego 100/7
  (pierwsze piętro)
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  Tel. kom.: 601-947-282
  Tel./Fax: 95 751-11-49
  ewa.ilnicka@capitalhome.pl
NOWA NIŻSZA CENA!!!

OFERTA BEZPOŚREDNIA – PROWIZJĘ POKRYWA SPRZEDAJĄCY

Twój dom czeka na Ciebie zaledwie dwadzieścia minut samochodem od Gorzowa Wlkp. Nie znajdziesz się w głuszy, lecz w centrum wsi, mimo że spokój Pojezierza Południowopomorskiego będzie otaczać Twoje nowe miejsce zamieszkania. Położona na Równinie Gorzowskiej, wieś gminna Lubiszyn to idealne rozwiązanie dla ceniących sobie spokój, naturę, ale też bliskie sąsiedztwo dużego miasta.

Lubiszyn ma wyjątkową historię, choć został założony dopiero na początku XVIII wieku jako osada przyfabryczna przy hucie szkła, która funkcjonowała do 1785 roku. Dzięki przemysłowi we wsi powstały folwark, karczma, smolarnia i kuźnia. Nazwa miejscowości, Ludwigsruh („spokój Ludwika”), wywodzi się od imienia ostatniego właściciela huty - Johanna George’a Ludwiga Zimmermanna (1739-1810). W 1857 roku wzniesiono kościół neogotycki z czerwonej cegły drobnego formatu. Świątynia stała się rzymskokatolicką w 1945 roku i obecnie pełni funkcje kościoła parafialnego. To właśnie w Lubiszynie w czasie drugiej wojny światowej mieścił się obóz jeniecki – oddział roboczy jeńców francuskich. Po wojnie wieś została włączona do Polski. Nazwę spolszczono do postaci neologizmu dzierżawczego, który oznacza własność Lubisza.

Ale nie tylko historia wyróżnia tę miejscowość na tle innych. Także warunki naturalne, które odnajdziesz szybko w postaci pomników i rezerwatów przyrody, obfitości flory i fauny, wreszcie popularnego jeziora Marwicko. Na jeden z pomników przyrody, wysoki na prawie 30 metrów grochodrzew biały o obwodzie ponad 320 cm, natkniesz się tuż przy posesji, którą dzisiaj przedstawiamy w naszej ofercie! Dodatkowo, mimo że w centrum wsi, nieruchomość nie jest położona przy ulicy przelotowej, lecz w spokojnej, umożliwiającej oddech po stresującym dniu w pracy, okolicy.

Nie zwlekaj! Przyjrzyj się szczegółom!

Przedwojenny wolnostojący, dom, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1.200 m2, to 4-pokojowa parterówka o powierzchni użytkowej 108,3 m2. Poddasze, obecnie niezagospodarowane, po remoncie może służyć jako dodatkowa przestrzeń mieszkalna o unikalnym charakterze rustykalnego loftu.

Osobowości temu domowi z duszą dodaje obszerna, dobrze doświetlona kuchnia z poniemieckim piecem kaflowym, który nadal funkcjonuje, dzięki czemu nadaje niepowtarzalny ciepły rys wnętrzu.

W budynku wykonano szereg remontów. Wymieniono pokrycie dachowe na płytę onduline na połowie dachu od strony drogi (od strony podwórka znajduje się dachówka zakładkowa). Dom ocieplono styropianem i pokryto tynkiem mineralnym. Również wewnątrz położono nowe tynki tradycyjne cementowo-wapienne. Zamontowano instalację centralnego ogrzewania oraz piec c.o. Ponadto, wymieniono instalację elektryczną na nową instalację miedzianą. Wykonano nowe podłogi: w dwóch pokojach znajdują się deski, w kolejnym - panele i następnym - wykładzina pcv. Kuchnię, łazienkę oraz przedpokój wyłożono terakotą. Wyremontowano także kuchnię i łazienkę.

Okna są drewniane. Ogrzewanie pochodzi z pieca c.o. na paliwo stałe, który zamontowano w piwnicy. Ciepła woda pozyskiwana jest z kotła c.o., zaś ujęcie wody oraz kanalizacja są miejskie.

Nieruchomość jest podpiwniczona pod dwoma pomieszczeniami (piwnice mają kolejno 10,4 m2 (pod małym pokojem) oraz 4,16 m2 (pod małym korytarzem).

Do posesji przynależy duży budynek gospodarczy, w którym znajdują się garaż, kuchnia letnia oraz skład opału, tzw. drewutnia, jak również 2 pomieszczenia gospodarcze. Takie rozmieszczenie sprawia, że dom jest odizolowany od niechcianych wnętrz, w których składuje się przedmioty domowego użytku, czy narzędzia i sprzęty ogrodowe.

Do posesji prowadzi asfaltowa droga dojazdowa. Nieopodal znajduje się urząd gminy, poczta, szkoła podstawowa. Ponadto, w miejscowości funkcjonują przedszkole i biblioteka, dzięki czemu dostęp do edukacji i kultury masz na wyciągnięcie ręki. Zakupy można swobodnie zrobić w pobliskim sklepie o charakterze supermarketu („Chata Polska”), a transakcje bankowe przeprowadzić w lokalnym banku. Tylko kilka minut od Twojego domu dzieli Cię do przystanku autobusowego PKS.

Okolice Lubiszyna znane są z terenów łowieckich. We wsi działa m.in. strzelnica myśliwska. Twoje dzieci możesz zapisać do klubu sportowego Unia Lubiszyn-Tarnów.

Zastanów się – czy warto jeszcze czekać? Ten dom może stać się Twoim gniazdem za niewygórowaną kwotę. Pospiesz się! Rzadko zdarzają się podobne okazje!

Historyczna dusza, wytchnienie, natura i szybkie skomunikowanie z miastem wojewódzkim. O czym jeszcze marzyć? Zgłoś się do naszego biura już dzisiaj!

Kupując nie płacisz prowizji dla biura nieruchomości.NAJLEPSI EKSPERCI KREDYTOWI !!!
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI - OFERTA 25 BANKÓW.


Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Aktualnie na stronie 1389 ofert. Pozostałe oferty w biurze.
ZAWARTOŚĆ NOTATNIKA Brak ofert w notatniku
Ofera została dodana do notatnika