LICENCJONOWANE BIURO OBROTU NIERUCHOMOSCIAMI - BEZPIECZNE TRANSAKCJE

NR OFERTY:  451/2248/ODS, SPRZEDAŻ , Dom, 305 m 2
PARZEŃSKO

450 000 PLN

[1474 PLN/m2]

Parametry oferty

liczba odsłon: 459
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 450000,-
rodzaj nieruchomości DOM
miejscowość PARZEŃSKO
pow. działki w m2 1629,00 m2
rok budowy 2000
ilość pokoi 7
źródło c.w. PIEC ELEKTRYCZNY
ogrzewanie C.O. ELEKTRYCZNE,KOMINEK
pow. użytkowa 305,30 m2
pow. użytkowa 305,30 m2
województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
przynależne GARAŻ

Kontakt

 • Paulina Komarnicka
  ul. Sikorskiego 100/7
  (pierwsze piętro)
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  Tel. kom.: 506-079-877
  Tel./Fax: 95 751-11-49
  paulina.komarnicka@capitalhome.pl
 • Ewa Ilnicka
  ul. Sikorskiego 100/7
  (pierwsze piętro)
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  Tel. kom.: 601-947-282
  Tel./Fax: 95 751-11-49
  ewa.ilnicka@capitalhome.pl
BARDZO ATRAKCYJNA, NOWA NIŻSZA CENA! OBNIŻKA CENY O 25.000 ZŁ!!!

OFERTA BEZPOŚREDNIA !!! – PROWIZJĘ POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!!

DOM PRZY JEZIORZE WŚRÓD LASÓW W MIEJSCOWOŚCI PARZEŃSKO

Parzeńsko to niewielka wieś sołecka, położona w gminie Nowogródek Pomorski, oddalona o 25 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Malowniczo usytuowana, przy wschodnim brzegu leśnego jeziora o wysokiej czystości wody, wieś przeżywa prężny rozwój, ponieważ coraz więcej osób docenia jej niewątpliwe walory naturalne i turystyczne, budując tutaj domy letniskowe.
Parzeńsko położone jest w otulinie Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego. Gwarantuje to czystość powietrza i zdrowy mikroklimat. Lasy okalające wioskę tworzą bajkowy nastrój. Natomiast przepiękne, duże, czyste jezioro położone wśród kompleksów leśnych Puszczy Barlineckiej uzupełnia w tym miejscu panoramiczny krajobraz.
We wsi rozwija się infrastruktura rekreacyjna, znajdują się pole biwakowe i urokliwa plaża. Idealne miejsce dla ludzi ceniących piękno i bliskość natury. Obok walorów wypoczynkowych wieś ma też ciekawy rys historyczny – należała do mironickich Cystersów, a do teraz można zwiedzać cmentarz poewangelicki z XIX wieku, na którym zachowało się ponad 100 nagrobków oraz otoczone żywopłotem, niewielkie lapidarium.

Jeszcze się zastanawiasz, ale już wiesz, że właśnie taka przestrzeń byłaby idealna dla Ciebie i Twojej rodziny? Marzysz o działalności w zgodzie z naturą i Twoimi potrzebami, które kierują uwagę ku bogactwu przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie!

Wolno stojący dom parterowy z użytkowym poddaszem, wybudowany w 2000 roku, ma 305,3 m2 powierzchni użytkowej i jest położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1.629 m2, wokół której roztacza się życiodajny las z bogactwem chronionej flory i fauny.

To położenie jest absolutnie wyjątkowe! Od frontu dom sąsiaduje z lasem, a od strony tarasu z jeziorem. Czy wyobrażasz sobie lepszą lokalizację? Jeśli planujesz zarobkować, to idealna sytuacja! Wszyscy będą pragnęli wynająć u Ciebie pokój!

Budynek został zbudowany z bloczków gazobetonowych i jest pokryty dachówką zakładkową cementową. Okna są plastikowe, a w łazience drewniane. Tynki wewnętrzne są cementowo-wapienne. Na poddaszu w dwóch pokojach wyłożono ściany regipsami. Na parterze na podłogę położono panele i terakotę, a na poddaszu – deski.

Dom ma siedem pokoi z przestrzennym salonem na parterze, w którym zainstalowano reprezentacyjny kominek. Przy tym kominku Ty, Twoja rodzina i potencjalni goście spędzicie niejeden chłodniejszy letni wieczór. W oddzielnej, doświetlonej kuchni będzie mogli zjeść zebrane w lesie jagody albo grzyby. Tutaj zaznacie prawdziwego wytchnienia i sielankowej radości.

Ogrzewanie jest kominkowe z grawitacyjnym rozprowadzaniem powietrza. Ponadto, na parterze zainstalowano elektryczne ogrzewanie podłogowe. Woda pochodzi z własnego ujęcia, czyli studni głębinowej. Ścieki odprowadzane są do szamba.

Garaż znajduje się w przyziemiu budynku. Do nieruchomości można dojechać drogą gruntową o długości ok. 4 km.
Nie zwlekaj! Umów się na prezentację z wykwalifikowanym przedstawicielem naszego biura! Pamiętaj, że ten wielofunkcyjny dom w magicznej lokalizacji da Ci poczucie wolności i prywatność. Warto, żebyś właśnie tutaj zasadził swoje drzewo!

Kupując, nie płacisz prowizji dla biura!NAJLEPSI EKSPERCI KREDYTOWI !!!
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI - OFERTA 25 BANKÓW.


Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Aktualnie na stronie 1389 ofert. Pozostałe oferty w biurze.
ZAWARTOŚĆ NOTATNIKA Brak ofert w notatniku
Ofera została dodana do notatnika