LICENCJONOWANE BIURO OBROTU NIERUCHOMOSCIAMI - BEZPIECZNE TRANSAKCJE

NR OFERTY:  445/2248/ODS, SPRZEDAŻ , Dom, 149 m 2
KOSTRZYN NAD ODRĄ

890 000 PLN

[5977 PLN/m2]

Parametry oferty

liczba odsłon: 311
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 890000,-
rodzaj nieruchomości DOM
miejscowość KOSTRZYN NAD ODRĄ
pow. działki w m2 1040,00 m2
rok budowy 2003
ilość pokoi 4
źródło c.w. PIEC GAZOWY
ogrzewanie C.O. GAZOWE
pow. użytkowa 148,90 m2
pow. użytkowa 148,90 m2
województwo LUBUSKIE
przynależne GARAŻ

Kontakt

 • Paulina Komarnicka
  ul. Sikorskiego 100/7
  (pierwsze piętro)
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  Tel. kom.: 506-079-877
  Tel./Fax: 95 751-11-49
  paulina.komarnicka@capitalhome.pl
 • Ewa Ilnicka
  ul. Sikorskiego 100/7
  (pierwsze piętro)
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  Tel. kom.: 601-947-282
  Tel./Fax: 95 751-11-49
  ewa.ilnicka@capitalhome.pl
Oferta bezpośrednia! Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający!

Wystarczy wejść na portal internetowy Kostrzyna nad Odrą, aby już zechcieć zamieszkać w tym mieście. „Niezapomniana przyroda”, „doskonałe położenie”, „zrównoważony rozwój gospodarczy” oraz „poruszająca i żywa historia” to hasła wywoławcze, jakimi reklamuje się miejscowość z ponad 18-tysięczną liczbą ludności.

Kostrzyn, którego dzieje sięgają średniowiecza, położony na granicy polsko-niemieckiej w zawierusze wojennej został w blisko 100% zniszczony. O jego nietuzinkowym charakterze świadczą pozostałości starówki – każdy, kto zetknie się z jej ruinami, a właściwie śladami zabudowy na zarośniętym polu tuż obok rzeki o nieregularnym brzegach, rozumie, jak głęboki ślad wywarła na twierdzy historia.

Obok duchów przeszłości na uwagę zasługuje przyroda. Około 18% powierzchni obejmuje obszar o nazwie „Ujście Warty” (Natura 2000). Znaczną część terenu Kostrzyna stanowią parki: narodowy (56,66 ha) i krajobrazowy (929,06 ha) o tej samej nazwie. Wraz z przylegającą gminą Słońsk unikatowe rozlewiska tworzą niepowtarzalny ekosystem, który przyciąga wytrawnych turystów.

Rokrocznie w mieście odbywa się festiwal „Przystanek Woodstock”. Każdego lata, przez trzy dni były poligon wojskowy staje się muzyczną wioską (nieprzerwanie od 2004 roku).

W mieście znajduje się również siedziba zarządzająca Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, która obejmuje atrakcyjne podstrefy inwestycyjne na terenie województwa.

Tylko dzisiaj nasze biuro oferuje ekskluzywny dom wolnostojący w tej urokliwej lokalizacji. Proponujemy parterowy dom o powierzchni użytkowej 148,9 m2 na Osiedlu Drzewice. Na nieruchomości znajduje się również garaż wolnostojący na dwa auta, którego powierzchnia wynosi 38,7 m2.


Ogrodzona działka o powierzchni 1.040 m2 graniczy z lasem, dzięki czemu po otworzeniu okna do Twojego domu zawsze wpadnie świeże powietrze. Na luksusowo zagospodarowanej parceli znajdują się oczko wodne, które otaczają malownicze nasadzenia oraz rustykalna wiata kryta strzechą z masywnym grillem.

4-pokojowy dom ma dwie łazienki oraz osobną, świetnie doświetloną kuchnię z jadalnią. Salon, którego ozdobą jest marmurowy kominek, liczy aż 45,4 m2, co sprawia, że jest idealnym miejscem na spotkania w rodzinnym gronie, bądź przyjmowanie gości, z których niewątpliwie każdy pozazdrości widoku, roztaczającego się z okien na ogród i ścianę lasu. Jednocześnie z salonu wychodzi się na gustownie zaprojektowany, obszerny taras drewniany, który jest częściowo zadaszony i liczy blisko 60 m2.

Dach nieruchomości jest pokryty dachówką zakładkową cementową, zaś ocieplona elewacja tynkiem mineralnym. Okna są plastikowe i dodatkowo zabezpieczone roletami zewnętrznymi. Na podłogach znajdują się panele oraz terakota. Wewnątrz ściany pokryto tynkami gipsowymi.

Ogrzewanie oraz ciepła woda są zasilane centralnie z dwufunkcyjnego pieca gazowego. Ujęcie wody i kanalizacja są miejskie. Do posesji prowadzi asfaltowa droga dojazdowa.

Ten dom – marzenie może stać się Twoją własnością już teraz! Zadzwoń do nas i umów się z doradcą, aby dopytać o szczegóły oferty oraz przejść się po przysłowiowych deskach Twojego przyszłego gniazda! Nie zastanawiaj się dłużej, bo ta propozycja to nie tylko idealna lokata kapitału, ale też spełnienie Twoich snów! Stworzona na miarę potrzeb, elegancka posiadłość czeka na Ciebie na ulicy Sosnowej w Kostrzynie! Za parę chwil Twoje życie nabierze luksusowego wymiaru!

Kupując tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji dla biura nieruchomości!NAJLEPSI EKSPERCI KREDYTOWI !!!
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI - OFERTA 25 BANKÓW.


Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Aktualnie na stronie 1411 ofert. Pozostałe oferty w biurze.
ZAWARTOŚĆ NOTATNIKA Brak ofert w notatniku
Ofera została dodana do notatnika