LICENCJONOWANE BIURO OBROTU NIERUCHOMOSCIAMI - BEZPIECZNE TRANSAKCJE

NR OFERTY:  307/2287/OGS, SPRZEDAŻ , Działka
GNIEZNO

2 300 675 PLN

[325 PLN/m2]

Parametry oferty

liczba odsłon: 54
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 2300675,-
gmina GNIEZNO
miejscowość GNIEZNO
pow. działki w m2 7079,00 m2
województwo WIELKOPOLSKIE

Kontakt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 7 097 m2. Cechą wyróżniającą oferowaną nieruchomość jest unikalne położenie w dzielnicy Winiary w Gnieźnie. To połączenie doskonałego skomunikowania oraz cichej lokalizacji, niedużej odległości od centrum miasta i sąsiedztwa jeziora i terenów parkowych. W pobliżu przebiega jedna z głównych arterii tej części miasta: DK 5 (Trasa Zjazdu Gnieźnieńskiego). Zapewnia ona dogodny wyjazd trasami na Poznań, Bydgoszcz i Łódź. Działka sąsiaduje z osiedlem wielorodzinnym. Lokalizację docenią szczególnie rodziny z dziećmi ze względu na pobliskie przedszkola, szkołę podstawową, gimnazjum, liceum i oddział szkoły wyższej. Do dyspozycji mieszkańców jest przychodnia medyczna, apteka oraz sklepy spożywcze, punkty usługowe. Osoby aktywne fizycznie znajdą dla siebie tereny parkowo - rekreacyjne wokół pobliskiego jeziora Winiary.
Działka jest nieogrodzona, porośnięta roślinnością trawiastą i częściowo samosiejkami.
W dziale III (obciążenia i ograniczenia) i IV (hipoteki) księgi wieczystej brak jest jakichkolwiek wpisów.

Infrastruktura Techniczna
Nieruchomość jest nieuzbrojona. W sąsiedztwie znajdują się następujące sieci uzbrojenia: energetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa.

Przeznaczenie
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu otoczenia jeziora Winiary w Gnieźnie nieruchomość leży na terenie oznaczonym symbolem MW - tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, o intensywności zabudowy 0,65 z tolerancją plus-minus 10% liczonej w granicy działek.
Przeznaczeniem dopuszczalnym jest zabudowa usługowa oraz urządzenia infrastruktury technicznej. Udział powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki nie powinien przekraczać 35%.
Ustalono następujące zasady zagospodarowania i warunki architektoniczne:
1) Projektowane budynki sytuować w ciągach - równolegle do przyległych ulic. Dla każdego mieszkania należy wydzielić przynajmniej 1,8 miejsca postojowego dla samochodów osobowych - wzdłuż ulic, na placu postojowym lub w podziemnych garażach. Liczbę miejsc postojowych należy odpowiednio zwiększyć w przypadku wprowadzenia przeznaczenia dopuszczalnego - usług.
2) Forma projektowanych budynków mieszkalnych winna być kształtowana przy zastosowaniu następujących zasad:
a) rzuty poziome z dopuszczeniem ryzalitów, ganków, werand,
b) dachy dwuspadowe lub wielospadowe, symetryczne, o nachyleniu 20-45o kryte dachówką lub materiałem imitującym dachówkę w kolorze czerwonym lub brunatnym,
c) liczba kondygnacji maksymalnie trzy plus poddasze użytkowe.
3) Funkcje usługowe, dopuszczone zgodnie z ust. 2 mogą być wbudowane w budynki mieszkalne lub umieszczone w odrębnym budynku. Wolnostojące budynki usługowe muszą spełniać wymogi architektoniczne określone w par 8 ust. 3 pkt 5 lit. a, b, c, d miejscowego planu.

W pobliżu
Jezioro Winiary wraz z otoczeniem parkowo - rekreacyjnym
Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Roosvelta
przystanki komunikacji miejskiej
punkty handlowo-usługowe,

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Dariusz Puchalik, kom +48 783 999 723 Licencja nr 20973
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 Kodeksu Cywilnego.NAJLEPSI EKSPERCI KREDYTOWI !!!
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI - OFERTA 25 BANKÓW.


Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Aktualnie na stronie 1063 ofert. Pozostałe oferty w biurze.
ZAWARTOŚĆ NOTATNIKA Brak ofert w notatniku
Ofera została dodana do notatnika